Taklit ve Gebze Evden Eve Nakliyat

Sektörde ki Taklit Gebze Evden Eve Nakliyat Şirketlerine Dikkat!!!
gebzenakliyattaklitediliyoruzSon günlerde gebze evden eve nakliyat sektörünün kızışması aslında hizmet kalitesinin artmasının gerekeceği halde kaliteyi git gide düşürmekte, sahte nakliye firmaları türemektedir. Özellikle markalaşmış firmaların isimlerini telif haklarını hiçe sayarak nakliyat firması ismi olarak kullanan çok sayıda nakliyat firması bulunmaktadır. Hatta varolan isminin tescil hakkını aldığını söyleyip müşterilerini inan-dırmaya çalışan firmaların bile TPE ‘den incelediğimizde aslında tescil başvurularının kabul olmadığını görmekteyiz..
Nakliye firması seçiminizi yaparken firmaların kurumsal adlarına çok önem gösterin. Kurumsal kimliğini oluşturamayan bir firma hizmet kalitesini, müşteri memnuniyetinide oluşturamaz.
Siz değerli müşterilerimiz; Ne yazık ki arama motoruna gebze evden eve nakliyat veya başka bir semt adı ile nakliye firması aradığınızda onlarca, yüzlerce nakliyat firması karşınıza çıkmakta. Bunların yüzde 70 ine yakına sahte firmalar. İşi sizden alıp bir başka nakliye firmasına komisyon karşılığında vermektedir. Kapınıza bir de bakmışsınız logosu olmayan bir firma gelmiş. Siz de bu tür sahte firmalara denk gelmek istemiyorsanız her zaman ucuz fiyat veren nakliyat firmalarından sakının. Çünkü o ucuz fiyatları verenler sadece sahte nakliyat firmalarından ibarettir.
“Kaliteli ve güvenceli bir hizmet almak istiyorsanız bizim gibi kurumsal ve adı duyulmuş nakliyat firmalarını tercih etmelisiniz.”

Bir cevap yazın