Gebzede Her Nakliyat Firması Güvenilir mi

Küçük bir araç alan herkes nakliyeci günümüzde. Hiç nakliyattan anlamayan insanların yavaş yavaş her yeri sardığı sektörde her firmaya güvenilmiyor maalesef.
Sıradan bir işmiş gibi küçümserseniz evden eve nakliye sektöründe her zaman üzülen siz olursunuz. İşin maliyet tarafını pek düşünmemelisiniz, X firma 250 TL daha aşağı fiyat veriyor, bu firmayla eşyamı taşıtayım dememelisiniz. Her zaman dediğimiz gibi “dizini dövmezsin, paranı döversin.”
Fiyat bir kenarda olmalı nakliye işinde.Firma size daima “güven verebilmeli.” Siz değerli müşterilerimiz de bilirsiniz ki güven olmayan işte her zaman bir sorun çıkar. Bu nedenle size yılların vermiş olduğu tecrübe ile içinizi rahatlatacak güveni yaptığımız işlerle daima sağlıyoruz. Ekşioğlu Nakliyat ailesi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetinizi sunmaktan gurur duyarız.
paketleme
Kurumsal Firmaların Diğer Firmalardan Farkları Nelerdir?
Gebze evden eve nakliyat sektörü çok riskli bir iş alanıdır. Bazen öyle zamanlar gelir ki 100-200TL fiyatı indirim dersiniz ama daha yüksek maliyetli zararlarla mağdur kalırsınız . Bu yüzden 100-200TL ile hiç kendinize sıkıntı yaşatmayın.
Kurumsal gebze evden eve nakliye firmaları diğer firmalardan daha yüksek fiyat teklifleri verirler. Çünkü kaliteli ve temiz bir hizmet verebilmek için malzemeden kısmak ve eşyanın hasar almasını istemezler. Onlar için öncelik müşteri memnuniyeti ve referansıdır.
Kurumsal olmayan firmalar ise sadece günü boş geçirmemek iste. 400-500TL den daha düşük fiyat vereyimde bu iş benim olsun derler. Aslında bu durum böyle değil. Hiç düşündünüz mü neden bu kadar düşük fiyat veriyorlar diyerekten? Ambalaj malzemesi pek fazla kullanmazlar ve daha çok yuvarlak koli denen fıçı kullanırlar, mukavva koli tercih etmezler. 40 yıl önce sektörde kullanılan battaniyeleri kullanırlar ve o battaniyelerle her ay kaç tane ev, büro vb. taşınmaktadır.
Kurumsal firmalar hiç battaniye kullanmıyorlar mı Gibi şeyleri hiç düşünmeyin. Tabi ki kurumsal nakliye firmaları da kullanırlar fakat her eşyanız için değil. Sıfır (0) (hiç açılmamış) ambalaj malzemesi kullanırlar. Mukavva koliler (0) (hiç açılmamış) olur. Yuvarlak kesinlikle kullanmazlar. Koltuk takımı ve döşeme vb. eşyalarınızı öncelikle streç naylon ile sarar ve ardından hiç kullanılmamış ambalaj malzemesi ile paketler.
Kurumsal nakliye firması ile taşındığınız zaman eşyalarınızı tekrar silmenize, temizlemenize gerek kalmaz. Kurumsal firmalar tüm hizmeti birinci (1.) sınıf kalite ile yaparlar.
Kurumsal olmayan nakliyat firmaların aralarında firma olmayanlar da var! İşi ucuz fiyat vererek alıyorlar ve bir başka logosuz araca veya bir başka firmaya bir miktar komisyon ile veriyorlar. Eğer küçük rakamların pazarlığını yaparsanız bu sektörde çok sıkıntı yaşayabilirsiniz.
İşte bu yukarı da saydığımız onca şeyi biz Ekşioğlu Gebze Evden Eve Nakliyat olarak tamamen ortadan kaldırıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana kurumsallığımızı verdiğimiz üstün hizmet kalitesi ile gösteriyoruz. Siz de başınızın ağrımasını, eşyalarınızın hasar görmemesini istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz.
“Her zaman dediğimiz gibi küçük rakamlar büyük sıkıntılar yaşatır.”

Bir cevap yazın