Gebzede evden eve taşımacılık hizmetleri

Gebze Kocaeli’de bulunan ve her geçen gün gelişmeye devam eden bir ilçe. Sürekli gelişen ve yeni mimarilerin yapıldığı ilçede elbette ki evden eve nakliye şirketlerine olan talep gittikçe artmaktadır. Gebze’de ikametgah eden insanlar taşınma ihtiyaçlarında karşılarına bir çok nakliye firması çıkabilir.. Fakat bu firmalar arasında hangisinin işini hakkıyla yaptığını söylemek çok zor.
Ekşioğlu Nakliyat Kocaeli’nin bir çok ilçesinde olduğu gibi Gebze’de de evden eve nakliyat ihtimamı veren bir şirkettir. Gösterdikleri üstün hizmet ve uzman kadrosuyla en iyi hizmeti verdikleri söylemek oldukça doğru olacaktır. Gerek nakliye öncesinde gerek taşıma sırasında ve nakliyeden sonra gösterdikleri ilgi ve alakayla değerli müşterilerini oldukça memnun eden firma ayrıca uygun fiyatlarıyla da müşterilerine yardımcı olmakta.

sigortali-ve-ambalajli-nakliyat-gebze
Taşınmanın zor bir iş olmadığını gösteren Ekşioğlu Nakliyat; müşterilerinin bu konudaki tedirgin düşüncelerini boşa çıkarıyor. Taşınacak olan müşterilerine verecekleri hizmeti en ince detayına kadar sunan hiç bir sorun yaşamayacaklarının sözünü garanti ederek müşterilerinin rahat bir nefes almasını sağlıyor. Sadece anlatmakla kalmayıp anlattıklarını uygulayan nadir firmalardan biri Ekşioğlu Nakliyat.
Gebze evden eve nakliyat firmaları arasında öncü konumda olan firma bugüne kadar taşıdığı yüzlerce müşterisiyle alandaki tecrübesini kanıtlamış durumda. Taşıma işlemlerinin hepsini firma olarak kendileri yapmakta ve müşterilerine en ufak bir sorun dahi yaşatmamakta. 25 yılı aşkın süredir nakliye sektöründe olan Ekşioğlu Nakliyat bugüne kadar yüzlerce müşterimizin referans edinmiş ve kalite farkını ortaya koymuştur.
Ekşioğlu Nakliyat Gebze evden eve nakliyat alanında özellikle Gebze nakliyat firması olarak her zaman gelişmelere açık ve gelişime yön veren bir firma olmuştur.
Eskiden taşınmak kolaydı, bir açık kasa araç kapınıza gelirdi ve tüm eşyalar paketlenmesen, demonte edilmeden yavaş bir şekilde araca koyulurdu. Herkes bir iş yaparken ayrıca bir kamyonet alıp hurdacılık, nakliye işiyle uğraşırdır. Yıllar öncesinde de aynı bugünkü gibi herkes bir kamyonet/kamyon alırdı. O zamanlar tüm nakliye firmaları aynıydı o yüzden insanlar kendilerine en uygun bütçede şirket araştırmaktaydı ve en ucuzunu buldukları zaman eşyalarının nakliyelerini yaptırırlardı.. Bu yüzden evden eve nakliye şirketlerine sıradan, kötü bir meslek gözüyle bakılmaktadır.
Artık bu piyasaya en baştan ek iş olarak başlamak imkansız neredeyse. Bu işe başlayanlar ise kendini çok belli ediyorlar, kurumsal bir firmaya oranla yarıdan aşağı fiyat vermektedirler.
Peki neden en baştan başlamak çok zor? Çünkü nakliyat piyasasında hiçbir şey aynı değil. Şehirlerarası nakliye yapmak için K3 yetki belgesi olması gerekmektedir. K3 yetki belgesine sahip olmak için ise belli bir tonajın üzerinde kamyonu/kamyoneti olması lazım nakliyat şirketinin. Yollara “yol kenarı denetim istasyonları” açıldı. İşçilik pahalandı ve artık en önemlisi müşteriler bilinçlendi. Artık eşyalar sarılıyor, paketleniyor ve sökülüp – kuruluyor. Bunlar hep uzmanlık ve kalite gerektirmektedir.
Gitgide herkesin yaptığı bir iş haline dönen evden eve nakliyat piyasası tamamen müşterilere göre işlemektedir. Taşınmayı ne kadara ucuza getirmeye çalışırsanız ya komisyoncuya ya da işini yapmayı bilmeyene denk gelebilirsiniz. .
Firmalara kesinlikle “nakliyeci değil mi hepsi aynı” gözüyle değilde “eşyamı en güvenli hangi nakliyeciye emanet edebilirim” gözüyle bakmalısınız.

Bir cevap yazın