Gebze Evden Eve Nakliyat Ekşioğlu

evden-eve-nakliyat-gebzeEKŞİOĞLU Nakliyat’ta Hoş geldiniz…
KALİTELİ TAŞIMANIN ADRESİ EKŞİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT
GEBZE Evden Eve Nakliyat 25 Yıldır Kusursuz Hizmet
EKŞİOĞLU nakliyat 1991 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana sürekli olarak nakliyat işlerinizi özenle yapmaktadır.
Kapsamlı bir referansa sahip olan nakliye şirketimiz Ofis – Büro nakliyesi, Fabrika taşımacılığı, Banka nakliyesi, Antika eşya nakliyesi, Fuar taşımacılığı yapmaktadır.Bizim için en önemlisi siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinizdir.
Gebze merkez olmak üzere 1991yılından bu yana kesintisiz olarak nakliyat sektöründeki öncülüğümüzü sürdürmekteyiz. EKŞİOĞLU evden eve nakliyat, sektörde geride bıraktığı 25 yılda birçok işi başarıyla tamamlamıştır. EKŞİOĞLU nakliyat müşteri odaklı bir hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.
Ülkemizde nakliyat sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, nakliye firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini uluslararası standartlarda hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firma ile birlikte bir standartta oturtmuştur.
Ülkemizde henüz bir “Nakliyat hizmeti” ile ilgili eğitim kurumu olmamasına rağmen elemanlarına vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar bakımından sektöründe eğitimci firma olmuştur.
Sitemizde firmamızın olanak sağladığı evden eve nakliye hizmetlerimiz hakkında genel bilgiler bulacaksınız. Özellikle evden eve nakliyat fiyatları konusunda bilgi edinmeniz için teklif formumuzu doldurarak bize ulaşınız. Böylelikle en kısa sürede size cevap verebileceğimiz gibi en ucuz ve kaliteli çözümleri de müşterilerimize sunma olanağı bulabiliriz.
Kurumsal Yenilikçi Evden Eve Ekşioğlu Nakliye Hizmeti
Kurumsal nakliye hizmetlerini evden eve ve ofisten ofise alanında,memnuniyet çizginizin üstünde bir tutum ve sorumluluk duygusuyla, insana verilen değer sorumluluğuyla eşyalarınız çok daha rahat ve çiziksiz bir şekilde taşınması sağlmaltadır.
Taşımacılık, nakliye evden eve nakliyat , paketleme, ambalaj ve depolama gibi çeşitli hizmet kapsamında işinize değer vererek , Evden Eve nakliyat sektörüne özel uzmanlık ve uzun vadeli tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.
Öncelikli gayemiz ;
Değerli Müşterilerimizin hazırda ve ilerideki istek ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, öğrenmek, yerine getirmek ve bu yöntemle müşteri talebini sağlamak, belirli bir kalıp tutturmak değil, sektörümüzde kalıpları belirleyen ve sürekli, genişleten öncü firma olmaktır. Bu amaca varabilmek için ;
Tüm çalışmalarımızı hedeflerle yönetimini, Ekşioğlu evden eve nakliyat olarak biz, çevre ve doğayı bir yaşam ilkesi olarak görmekteyiz. Hedefimiz işimizde çevresel bilincin oluşturulmasında lider olmak, küresel kaynaklarımızı korumak ve gelecek kuşaklara temiz bir dünya bırakmaktır.
Çevre bilincini işimizin ayrılmaz bir parçası olarak görüp, tüm çalışmalarımızda doğa dostu malzemeler kullanmayı, çalışmalarımızla ilgili olan konularda sektörel ve yasal hükümlülüklerimizi yerine getirmeyi, etik kurallara ve mevzuatlara uymayı, kirli atıklarımızı özelliklerine uygun şekilde yok olmasını sağlamayı, geri dönüşüm ve yeniden kullanımını desteklemeyi, attıklarımızdan kaynaklanan kirliliği en az seviyede tutmayı, doğal kaynaklarımızın etkin, verimli ve en alt seviyede kullanılmasını sağlamayı, bu amaçla her türlü dijital gelişmeyi takip etmeyi amacımız olarak benimsedik.
EKŞİOĞLU geniş araç garajı ve tecrübeli ekibi ile Şehir içi ve Şehirler arası ev ve işyeri nakliyesini depolama hizmetini en güvenilir şekilde sağlamayı taşıma işlemini müşterilerimiz için en rahat bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.NOT:. Firmamız başarılarına yeni başarılar dahil etmek için yeni taşınma imkanlarını kendi filosuna eklemiştir siz değerli müşterilerimizin tüm taşıma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla artık EKŞİOĞLU evden eve Nakliyat İhtiyaçlarınızda her zaman karşılayacak durumdadır.
EKŞİOĞLU evden eve ile taşınma zahmeti ortadan kalkıyor. Yılların verdiği tecrübe ve sorumluluk ilkesiyle hareket eden kuruluş firmamız şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat’ta tecrübeli kadrosuyla her zaman bütçenize siz değerli müşterilerimize uygun çözümler sunmaktadır . Tüm elemanlarıyla düzenli ve planlı bir şekilde çalışan ve nakliye sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamız, sizlerin taşınma esnasındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı sorumluluk ilkesi haline getirmiştir.
EKŞİOĞLU nakliyat merkezi Gebze’de olan en kaliteli nakliyat firması unvanına sahip ve Türkiye genelinde merkezleri olan nakliyat firması olarak bu sektörde hizmet vermektedir.
Kaliteli Nakliyat Hizmeti Nasıl Olur ?.
Evden eve nakliyat nedir diye sorduğumuzda aklımıza ilk gelen şey şudur: İğneden ipliğe kadar tüm eşyaların (özel ve değerli eşyalar hariç) özenli bir şekilde toplanıp ambalajlanması, taşınması, araca yüklenip güzel bir şekilde istif edildikten sonra gidilecek yerde aynı dikkat ve özen ile yeni eve çıkarılması ve yerleştirilmesi olayıdır. Demonte edilmesi gereken dolap vb. malzemenin tecrübeli marangozlar tarafından sökülmesi, hasar görmemeleri için paketlenmeleri ve diğer evde tekrar ustalıkla monte edilmesi olayıdır.
Ev taşımacılığı, bu işi amatörce yapan kişilere yaptırılmayacak kadar özen ve dikkat isteyen bir sektördür. Çünkü orda nakliyesi yapılan, bizim yıllara dayanan emeğimizdir.Bir evin kaliteli ve güvenle taşınabilmesi için EKŞİOĞLU Gebze Evden Eve Nakliyat’ı tercih etmelisiniz.
Ekşioğlu Nakliyat Taşıma Standartları
Taşınma Danışmanı
Ücretsiz Ekspertiz Raporu
Kaliteli Envanter
Modüler Sistem Ekibi
Ambalaj Ekibi.
Taşıma Ekibi
Kaliteli Eşya Taşıma Servisi dahilinde yapılandırılmış kamyon.
Evden Eve Nakliyat Süresi Ne Kadardır ?
Şehir içi taşımalarda, taşıma süresi 1 iş günüdür.
Firmamız sabah sizin istediğiniz saatte taşıma işlemine başlar, gün içinde bitirir.
Eğer eşyalarınız firmamıza göre çok ise, bir gün önce paketleme ve ambalajı yapılır, ikinci gün nakliye işlemi yapılır.

Bir cevap yazın