Facia Şeklini Almış Nakliyat Arama Sonuçları

facia-seklini-almis-nakliyat-arama-sonuclariEğer bu web siteye ulaşmış, bu makaleyi okuyorsanız Google’da gebze evden eve nakliyat veya gebze nakliyat ile rastgele bir anahtar kelime ile yapılan aramalar  tam anlamıyla bir rezalet şeklinde sonuçlanıyor çünkü çok iyi bilidiğiniz gibi Google’da bir robottur neticesinde. Hatta  arama yaptığınızda karşınıza çıkan hiç bir şirketin gerçek web sitesine erişemezsiniz ve eriştiğiniz  sayfalarda karşınıza çıkan şirketlere güvenemezsiniz. Bu konuda kesinlikle haklısınız çünkü güvenmek saflık olur.

 

Kendilerini bir şey olduklarını zanneden kişilerin yaptıkları da işin gülünç bir yanını oluşturmaktadır ; bedava blog servisleriyle (blogger.com, wordpress.com vb.) web sitesi yaptığını ve Google’da ilk sayfada çıkacağını sanan, seo uzmanıyım, webmasterım diye kendini tanıtan kişilere, Şems-i Tebrizi’nin şu sözünü hatırlatmak isterim ;  Ey İbrahimoğlu ne diye böbürlenip büyükleniyorsun. Doğumun bir damla su, ölümün bir avuç toprak değil mi? Malesef bu kendini bilmez aymaz insanların oluşturduğu web sitelerde tamamen kopyala içerikten meydana gelmiş bulunmaktadır. Utanmaları olmayan bu insanlar bu yazıyı bile kopyala-yapıştır yapabilir heran bu yüzden kendilerine söyleyecek bir laf bulamıyorum ama şunuda çok iyi biliyorum;  Hak gelince batıl zail olur.  Onların bu yaptıklarını hesabını önce Allah’a  sonra da Google çok fena bir şekilde ödeyecekler. Bu aymazlar şunu çok iyi bilsinler ki  Google onların yaptığı bu hareketi anlamakta ve sitelerini cezalandırmaktadır.

Sonuç olarak Sen ağa, ben ağa; bu ineği kim sağa? Mantığı ile bu iş yürümez kardeşim gebze evden eve nakliyat anahtar kelimesi kimsenin babasının malı değil üretmekten korkma sende yapabilirsin unutma hazıra dağ dayanmaz çevre kirliliği yapma üretken ol.

Bir cevap yazın