Aylık arşivler: Şubat 2016

Taklit ve Gebze Evden Eve Nakliyat

Sektörde ki Taklit Gebze Evden Eve Nakliyat Şirketlerine Dikkat!!!
gebzenakliyattaklitediliyoruzSon günlerde gebze evden eve nakliyat sektörünün kızışması aslında hizmet kalitesinin artmasının gerekeceği halde kaliteyi git gide düşürmekte, sahte nakliye firmaları türemektedir. Özellikle markalaşmış firmaların isimlerini telif haklarını hiçe sayarak nakliyat firması ismi olarak kullanan çok sayıda nakliyat firması bulunmaktadır. Hatta varolan isminin tescil hakkını aldığını söyleyip müşterilerini inan-dırmaya çalışan firmaların bile TPE ‘den incelediğimizde aslında tescil başvurularının kabul olmadığını görmekteyiz..
Nakliye firması seçiminizi yaparken firmaların kurumsal adlarına çok önem gösterin. Kurumsal kimliğini oluşturamayan bir firma hizmet kalitesini, müşteri memnuniyetinide oluşturamaz.
Siz değerli müşterilerimiz; Ne yazık ki arama motoruna gebze evden eve nakliyat veya başka bir semt adı ile nakliye firması aradığınızda onlarca, yüzlerce nakliyat firması karşınıza çıkmakta. Bunların yüzde 70 ine yakına sahte firmalar. İşi sizden alıp bir başka nakliye firmasına komisyon karşılığında vermektedir. Kapınıza bir de bakmışsınız logosu olmayan bir firma gelmiş. Siz de bu tür sahte firmalara denk gelmek istemiyorsanız her zaman ucuz fiyat veren nakliyat firmalarından sakının. Çünkü o ucuz fiyatları verenler sadece sahte nakliyat firmalarından ibarettir.
“Kaliteli ve güvenceli bir hizmet almak istiyorsanız bizim gibi kurumsal ve adı duyulmuş nakliyat firmalarını tercih etmelisiniz.”

Gebzede Evden Eve Nakliyat Diyalogları

bize-ulasin-gebze

Müşteri: Alo, iyi günler X Gebze Evden Eve Nakliyat’ mı?
Nakliyeci: Evet buyrun, X Evden Eve Nakliyat. Ben Ahmet.
Müşteri: Merhabalar Ahmet Bey, benim Gebze’den İzmit’e 3+1 eşyam var. Ama eşyam çok az. Bunun nakliyenin fiyatı nedir?
Nakliyeci: İsminizi öğrenebilir miyim?
Müşteri: Ali.
Nakliyeci: Ali Bey, eşyanızı üstünden bir tarif edebilir misiniz ?
Müşteri: Ahmet Bey, eşyalarımı gelip görün ona göre bir fiyat verin isterseniz.
Nakliyeci: Gerek yok Ali Bey, siz bana sadece tarif edin eksik veya fazla sıkıntı çıkarmayız size.
(Müşteri peki der ve hacimli eşyasını anlatır)
2 gün sonra taşıma yerine gelir X nakliyat firması..
Nakliyeci: Ali Bey, hani çok azdı eşyanız? Burada tam dolu 3+1 ev eşyası görünüyor!
Müşteri: …. (Müşteriden ses çıkmaz)
Nakliyeci: Fiyatımız değişir bu eşyaya göre.
Müşteri: … Hayır! Anlaştığımız gibi olacak.
Nakliye firması geri döner.
Değerli Müşterilerimiz;
Bu tür konuşmalar kurumsal olmayan ve sektörde daha çok işi kapmak için sırf o günü boş geçirmemek için örnek bir konuşma tarzı. Size eşyanızı gelim göreyim demezler. Çünkü geldiklerinde size güven verebilmek için yapabilecekleri bir sözleşmeleri bile yok! Telefonun başında size en ucuz fiyatı verir ve işi alır. Ama sanmayın ki işi verdim nakliyeci gelir taşır diye. Gebze evden eve nakliyat günü bir sorun çıkarır fiyatı arttırmak ister ve siz de karşı çıkarsınız gönderirsiniz. Lakin bu sadece size zarar. O gününüz boş gider. Tüm planlarınız suya düşer.
Siz de bu tür diyaloglar yaşamamak için bizi tercih edin.
Ücretsiz ekspertizimiz ile eşyalarınızı evinizde tespit ettikten sonra fiyatımızı sunuyoruz. Kaliteli taşımacılığın adresi…

Gebzede Her Nakliyat Firması Güvenilir mi

Küçük bir araç alan herkes nakliyeci günümüzde. Hiç nakliyattan anlamayan insanların yavaş yavaş her yeri sardığı sektörde her firmaya güvenilmiyor maalesef.
Sıradan bir işmiş gibi küçümserseniz evden eve nakliye sektöründe her zaman üzülen siz olursunuz. İşin maliyet tarafını pek düşünmemelisiniz, X firma 250 TL daha aşağı fiyat veriyor, bu firmayla eşyamı taşıtayım dememelisiniz. Her zaman dediğimiz gibi “dizini dövmezsin, paranı döversin.”
Fiyat bir kenarda olmalı nakliye işinde.Firma size daima “güven verebilmeli.” Siz değerli müşterilerimiz de bilirsiniz ki güven olmayan işte her zaman bir sorun çıkar. Bu nedenle size yılların vermiş olduğu tecrübe ile içinizi rahatlatacak güveni yaptığımız işlerle daima sağlıyoruz. Ekşioğlu Nakliyat ailesi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetinizi sunmaktan gurur duyarız.
paketleme
Kurumsal Firmaların Diğer Firmalardan Farkları Nelerdir?
Gebze evden eve nakliyat sektörü çok riskli bir iş alanıdır. Bazen öyle zamanlar gelir ki 100-200TL fiyatı indirim dersiniz ama daha yüksek maliyetli zararlarla mağdur kalırsınız . Bu yüzden 100-200TL ile hiç kendinize sıkıntı yaşatmayın.
Kurumsal gebze evden eve nakliye firmaları diğer firmalardan daha yüksek fiyat teklifleri verirler. Çünkü kaliteli ve temiz bir hizmet verebilmek için malzemeden kısmak ve eşyanın hasar almasını istemezler. Onlar için öncelik müşteri memnuniyeti ve referansıdır.
Kurumsal olmayan firmalar ise sadece günü boş geçirmemek iste. 400-500TL den daha düşük fiyat vereyimde bu iş benim olsun derler. Aslında bu durum böyle değil. Hiç düşündünüz mü neden bu kadar düşük fiyat veriyorlar diyerekten? Ambalaj malzemesi pek fazla kullanmazlar ve daha çok yuvarlak koli denen fıçı kullanırlar, mukavva koli tercih etmezler. 40 yıl önce sektörde kullanılan battaniyeleri kullanırlar ve o battaniyelerle her ay kaç tane ev, büro vb. taşınmaktadır.
Kurumsal firmalar hiç battaniye kullanmıyorlar mı Gibi şeyleri hiç düşünmeyin. Tabi ki kurumsal nakliye firmaları da kullanırlar fakat her eşyanız için değil. Sıfır (0) (hiç açılmamış) ambalaj malzemesi kullanırlar. Mukavva koliler (0) (hiç açılmamış) olur. Yuvarlak kesinlikle kullanmazlar. Koltuk takımı ve döşeme vb. eşyalarınızı öncelikle streç naylon ile sarar ve ardından hiç kullanılmamış ambalaj malzemesi ile paketler.
Kurumsal nakliye firması ile taşındığınız zaman eşyalarınızı tekrar silmenize, temizlemenize gerek kalmaz. Kurumsal firmalar tüm hizmeti birinci (1.) sınıf kalite ile yaparlar.
Kurumsal olmayan nakliyat firmaların aralarında firma olmayanlar da var! İşi ucuz fiyat vererek alıyorlar ve bir başka logosuz araca veya bir başka firmaya bir miktar komisyon ile veriyorlar. Eğer küçük rakamların pazarlığını yaparsanız bu sektörde çok sıkıntı yaşayabilirsiniz.
İşte bu yukarı da saydığımız onca şeyi biz Ekşioğlu Gebze Evden Eve Nakliyat olarak tamamen ortadan kaldırıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana kurumsallığımızı verdiğimiz üstün hizmet kalitesi ile gösteriyoruz. Siz de başınızın ağrımasını, eşyalarınızın hasar görmemesini istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz.
“Her zaman dediğimiz gibi küçük rakamlar büyük sıkıntılar yaşatır.”

Gebze Evden Eve Nakliyatın Faydaları

gebze-evden-eve-nakliyat-tavsiyeGebze evden eve nakliyat piyasası içerisinde müşterilere sunulmakta olan evden eve nakliyat hizmetinin diğer pek çok sektör alanında olduğu gibi en yüksek güvenlik önlemleri ile müşterilere sunulmasının gerekli olduğu gibi aynı zamanda da en güvenli nakliyat hizmetleri için yüksek makamda güvenilir evden eve nakliyat hizmetinin sunulması gerekmektedir.
Bu noktada da gebze evden eve nakliye hizmeti gibi vatandaşların en değerli eşyalarının yeni adreslerine nakliye edilmekte olduğu bir hizmet alanında insanların eşyalarının hiçbir şekilde zarar görmemesi ve oluşabilecek olumsuz durumlarda insanların sıkıntı yaşamaması amacı ile gebze evden eve nakliyat firmalarının mutlaka güvenceli bir evden eve nakliyat hizmeti sunması gerekmektedir.Bu nedenle Ekşioğlu Nakliyat bu hususta en güvenceli nakliyat firmalarının en başında yer almaktadır.
Evden eve nakliyat piyasası oldukça riskli ve eşyaların zarar görme ihtimalinin oldukça yüksek olduğu bir iş alanı olması nedeni ile mutlaka kurumsal ve güvenceli bir evden eve nakliyat hizmetinin alınması gerekmektedir. Aynı zaman da elemanlar tarafından yapılacak en ufak hata bile müşterilerin eşyalarını kullanılamaz hale getirecektir. Bu nedenle eşyaların her riske karşı güvence altına alınması gerekmektedir. Bu neden dolayısı ile şehrimiz de evden eve nakliyat sektörü içerisinde yer almakta olan nakliyat firmaları, insanların mağdur olmamaları için eşyalarını sigorta altına almaktadır.
Gebze evden eve nakliyat şirketleri günümüzde güvence işlemini sigorta ile yapmaktadır. Anonim şirketi olan evden eve nakliyat şirketleri öncelikle büyük çapta hizmet veren bir sigorta şirketi ile yazılı mutabakat yapmaktadır. Bu anlaşmaya göre evden eve nakliyat hizmetinin sunulmasından önce müşterinin her bir eşyası sigorta kapsamına alınmaktadır. Eğer nakliye sırasında bir sorun yaşanırsa bunu sigorta şirketi müşterilere en kısa zaman içerisinde tebliğ etmelidir. Ev eşyalarının veya diğer eşyaların sigorta altında olması önemlidir. Çünkü ev eşyalarına zarar geldiği zaman müşterimiz büyük derece de mağduriyete uğrayacaktır.

Gebze Evden Eve Nakliyat Ekşioğlu

evden-eve-nakliyat-gebzeEKŞİOĞLU Nakliyat’ta Hoş geldiniz…
KALİTELİ TAŞIMANIN ADRESİ EKŞİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT
GEBZE Evden Eve Nakliyat 25 Yıldır Kusursuz Hizmet
EKŞİOĞLU nakliyat 1991 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana sürekli olarak nakliyat işlerinizi özenle yapmaktadır.
Kapsamlı bir referansa sahip olan nakliye şirketimiz Ofis – Büro nakliyesi, Fabrika taşımacılığı, Banka nakliyesi, Antika eşya nakliyesi, Fuar taşımacılığı yapmaktadır.Bizim için en önemlisi siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinizdir.
Gebze merkez olmak üzere 1991yılından bu yana kesintisiz olarak nakliyat sektöründeki öncülüğümüzü sürdürmekteyiz. EKŞİOĞLU evden eve nakliyat, sektörde geride bıraktığı 25 yılda birçok işi başarıyla tamamlamıştır. EKŞİOĞLU nakliyat müşteri odaklı bir hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.
Ülkemizde nakliyat sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, nakliye firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini uluslararası standartlarda hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firma ile birlikte bir standartta oturtmuştur.
Ülkemizde henüz bir “Nakliyat hizmeti” ile ilgili eğitim kurumu olmamasına rağmen elemanlarına vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar bakımından sektöründe eğitimci firma olmuştur.
Sitemizde firmamızın olanak sağladığı evden eve nakliye hizmetlerimiz hakkında genel bilgiler bulacaksınız. Özellikle evden eve nakliyat fiyatları konusunda bilgi edinmeniz için teklif formumuzu doldurarak bize ulaşınız. Böylelikle en kısa sürede size cevap verebileceğimiz gibi en ucuz ve kaliteli çözümleri de müşterilerimize sunma olanağı bulabiliriz.
Kurumsal Yenilikçi Evden Eve Ekşioğlu Nakliye Hizmeti
Kurumsal nakliye hizmetlerini evden eve ve ofisten ofise alanında,memnuniyet çizginizin üstünde bir tutum ve sorumluluk duygusuyla, insana verilen değer sorumluluğuyla eşyalarınız çok daha rahat ve çiziksiz bir şekilde taşınması sağlmaltadır.
Taşımacılık, nakliye evden eve nakliyat , paketleme, ambalaj ve depolama gibi çeşitli hizmet kapsamında işinize değer vererek , Evden Eve nakliyat sektörüne özel uzmanlık ve uzun vadeli tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.
Öncelikli gayemiz ;
Değerli Müşterilerimizin hazırda ve ilerideki istek ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, öğrenmek, yerine getirmek ve bu yöntemle müşteri talebini sağlamak, belirli bir kalıp tutturmak değil, sektörümüzde kalıpları belirleyen ve sürekli, genişleten öncü firma olmaktır. Bu amaca varabilmek için ;
Tüm çalışmalarımızı hedeflerle yönetimini, Ekşioğlu evden eve nakliyat olarak biz, çevre ve doğayı bir yaşam ilkesi olarak görmekteyiz. Hedefimiz işimizde çevresel bilincin oluşturulmasında lider olmak, küresel kaynaklarımızı korumak ve gelecek kuşaklara temiz bir dünya bırakmaktır.
Çevre bilincini işimizin ayrılmaz bir parçası olarak görüp, tüm çalışmalarımızda doğa dostu malzemeler kullanmayı, çalışmalarımızla ilgili olan konularda sektörel ve yasal hükümlülüklerimizi yerine getirmeyi, etik kurallara ve mevzuatlara uymayı, kirli atıklarımızı özelliklerine uygun şekilde yok olmasını sağlamayı, geri dönüşüm ve yeniden kullanımını desteklemeyi, attıklarımızdan kaynaklanan kirliliği en az seviyede tutmayı, doğal kaynaklarımızın etkin, verimli ve en alt seviyede kullanılmasını sağlamayı, bu amaçla her türlü dijital gelişmeyi takip etmeyi amacımız olarak benimsedik.
EKŞİOĞLU geniş araç garajı ve tecrübeli ekibi ile Şehir içi ve Şehirler arası ev ve işyeri nakliyesini depolama hizmetini en güvenilir şekilde sağlamayı taşıma işlemini müşterilerimiz için en rahat bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.NOT:. Firmamız başarılarına yeni başarılar dahil etmek için yeni taşınma imkanlarını kendi filosuna eklemiştir siz değerli müşterilerimizin tüm taşıma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla artık EKŞİOĞLU evden eve Nakliyat İhtiyaçlarınızda her zaman karşılayacak durumdadır.
EKŞİOĞLU evden eve ile taşınma zahmeti ortadan kalkıyor. Yılların verdiği tecrübe ve sorumluluk ilkesiyle hareket eden kuruluş firmamız şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat’ta tecrübeli kadrosuyla her zaman bütçenize siz değerli müşterilerimize uygun çözümler sunmaktadır . Tüm elemanlarıyla düzenli ve planlı bir şekilde çalışan ve nakliye sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamız, sizlerin taşınma esnasındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı sorumluluk ilkesi haline getirmiştir.
EKŞİOĞLU nakliyat merkezi Gebze’de olan en kaliteli nakliyat firması unvanına sahip ve Türkiye genelinde merkezleri olan nakliyat firması olarak bu sektörde hizmet vermektedir.
Kaliteli Nakliyat Hizmeti Nasıl Olur ?.
Evden eve nakliyat nedir diye sorduğumuzda aklımıza ilk gelen şey şudur: İğneden ipliğe kadar tüm eşyaların (özel ve değerli eşyalar hariç) özenli bir şekilde toplanıp ambalajlanması, taşınması, araca yüklenip güzel bir şekilde istif edildikten sonra gidilecek yerde aynı dikkat ve özen ile yeni eve çıkarılması ve yerleştirilmesi olayıdır. Demonte edilmesi gereken dolap vb. malzemenin tecrübeli marangozlar tarafından sökülmesi, hasar görmemeleri için paketlenmeleri ve diğer evde tekrar ustalıkla monte edilmesi olayıdır.
Ev taşımacılığı, bu işi amatörce yapan kişilere yaptırılmayacak kadar özen ve dikkat isteyen bir sektördür. Çünkü orda nakliyesi yapılan, bizim yıllara dayanan emeğimizdir.Bir evin kaliteli ve güvenle taşınabilmesi için EKŞİOĞLU Gebze Evden Eve Nakliyat’ı tercih etmelisiniz.
Ekşioğlu Nakliyat Taşıma Standartları
Taşınma Danışmanı
Ücretsiz Ekspertiz Raporu
Kaliteli Envanter
Modüler Sistem Ekibi
Ambalaj Ekibi.
Taşıma Ekibi
Kaliteli Eşya Taşıma Servisi dahilinde yapılandırılmış kamyon.
Evden Eve Nakliyat Süresi Ne Kadardır ?
Şehir içi taşımalarda, taşıma süresi 1 iş günüdür.
Firmamız sabah sizin istediğiniz saatte taşıma işlemine başlar, gün içinde bitirir.
Eğer eşyalarınız firmamıza göre çok ise, bir gün önce paketleme ve ambalajı yapılır, ikinci gün nakliye işlemi yapılır.

Gebzede evden eve taşımacılık hizmetleri

Gebze Kocaeli’de bulunan ve her geçen gün gelişmeye devam eden bir ilçe. Sürekli gelişen ve yeni mimarilerin yapıldığı ilçede elbette ki evden eve nakliye şirketlerine olan talep gittikçe artmaktadır. Gebze’de ikametgah eden insanlar taşınma ihtiyaçlarında karşılarına bir çok nakliye firması çıkabilir.. Fakat bu firmalar arasında hangisinin işini hakkıyla yaptığını söylemek çok zor.
Ekşioğlu Nakliyat Kocaeli’nin bir çok ilçesinde olduğu gibi Gebze’de de evden eve nakliyat ihtimamı veren bir şirkettir. Gösterdikleri üstün hizmet ve uzman kadrosuyla en iyi hizmeti verdikleri söylemek oldukça doğru olacaktır. Gerek nakliye öncesinde gerek taşıma sırasında ve nakliyeden sonra gösterdikleri ilgi ve alakayla değerli müşterilerini oldukça memnun eden firma ayrıca uygun fiyatlarıyla da müşterilerine yardımcı olmakta.

sigortali-ve-ambalajli-nakliyat-gebze
Taşınmanın zor bir iş olmadığını gösteren Ekşioğlu Nakliyat; müşterilerinin bu konudaki tedirgin düşüncelerini boşa çıkarıyor. Taşınacak olan müşterilerine verecekleri hizmeti en ince detayına kadar sunan hiç bir sorun yaşamayacaklarının sözünü garanti ederek müşterilerinin rahat bir nefes almasını sağlıyor. Sadece anlatmakla kalmayıp anlattıklarını uygulayan nadir firmalardan biri Ekşioğlu Nakliyat.
Gebze evden eve nakliyat firmaları arasında öncü konumda olan firma bugüne kadar taşıdığı yüzlerce müşterisiyle alandaki tecrübesini kanıtlamış durumda. Taşıma işlemlerinin hepsini firma olarak kendileri yapmakta ve müşterilerine en ufak bir sorun dahi yaşatmamakta. 25 yılı aşkın süredir nakliye sektöründe olan Ekşioğlu Nakliyat bugüne kadar yüzlerce müşterimizin referans edinmiş ve kalite farkını ortaya koymuştur.
Ekşioğlu Nakliyat Gebze evden eve nakliyat alanında özellikle Gebze nakliyat firması olarak her zaman gelişmelere açık ve gelişime yön veren bir firma olmuştur.
Eskiden taşınmak kolaydı, bir açık kasa araç kapınıza gelirdi ve tüm eşyalar paketlenmesen, demonte edilmeden yavaş bir şekilde araca koyulurdu. Herkes bir iş yaparken ayrıca bir kamyonet alıp hurdacılık, nakliye işiyle uğraşırdır. Yıllar öncesinde de aynı bugünkü gibi herkes bir kamyonet/kamyon alırdı. O zamanlar tüm nakliye firmaları aynıydı o yüzden insanlar kendilerine en uygun bütçede şirket araştırmaktaydı ve en ucuzunu buldukları zaman eşyalarının nakliyelerini yaptırırlardı.. Bu yüzden evden eve nakliye şirketlerine sıradan, kötü bir meslek gözüyle bakılmaktadır.
Artık bu piyasaya en baştan ek iş olarak başlamak imkansız neredeyse. Bu işe başlayanlar ise kendini çok belli ediyorlar, kurumsal bir firmaya oranla yarıdan aşağı fiyat vermektedirler.
Peki neden en baştan başlamak çok zor? Çünkü nakliyat piyasasında hiçbir şey aynı değil. Şehirlerarası nakliye yapmak için K3 yetki belgesi olması gerekmektedir. K3 yetki belgesine sahip olmak için ise belli bir tonajın üzerinde kamyonu/kamyoneti olması lazım nakliyat şirketinin. Yollara “yol kenarı denetim istasyonları” açıldı. İşçilik pahalandı ve artık en önemlisi müşteriler bilinçlendi. Artık eşyalar sarılıyor, paketleniyor ve sökülüp – kuruluyor. Bunlar hep uzmanlık ve kalite gerektirmektedir.
Gitgide herkesin yaptığı bir iş haline dönen evden eve nakliyat piyasası tamamen müşterilere göre işlemektedir. Taşınmayı ne kadara ucuza getirmeye çalışırsanız ya komisyoncuya ya da işini yapmayı bilmeyene denk gelebilirsiniz. .
Firmalara kesinlikle “nakliyeci değil mi hepsi aynı” gözüyle değilde “eşyamı en güvenli hangi nakliyeciye emanet edebilirim” gözüyle bakmalısınız.

Zamandan Kazandıran Nakliyecilik Anlayışı

EKŞİOĞLU NAKLİYAT olarak geçtiğimiz yıllardan bugüne kadar gelişen nakliyecek işinde en önemli detay, teknolojik taşımacılık hizmetleri olmuştur. EKŞİOĞLU NAKLİYAT bu alanda elemanlarını yetiştirmiş ve müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde hizmet vererek yardımcı olacak şekilde sunmuştur.

gebze-nakliyat-paketleme

Hem kadro olarak hizmet veriyor, hem de güvenlikli ve üst düzey dijital olanaklar ile korunan depolarımızı sizlere sunuyoruz. Bu yüzden daha fazla zaman kaybetmeden eşya depolama hizmetimizden ve gebze evden eve nakliyat fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz. . Eşya ambalajlama, özel olarak paketleme , sonra depolara istifleme, ardından tekrar talep ettiğiniz alana nakil etme , oraya yerleştirme gibi tüm aşamaları bizzat EKŞİOĞLU NAKLİYAT olarak sağlamaktayız. Anlaşma ve sözleşme dahilinde sigortalı hizmetler verdiğimiz için, müşterilerimizin taleplerini kırmadan onlara en üst düzey olanaklarla birlikte sağlamaya devam ediyoruz. Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımıza bakmak için iletişim alanımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Gebze evden eve nakliyat ve teknoloji

İnternet kullanımı her işi hızla değiştirmekte ve geliştirmektedir. Artık bir çok işimizi iki tıkla halledebileceğimiz gibi gebze evden eve nakliyat şirketlerini de bulmak ve firmalar hakkında bir çok bilgiye ulaşabiliyoruz. Ancak internette yararlı bilgilerin yanında birçok sektörde olduğu gibi gebze evden eve nakliye şirketleri içinde bilgi kirliliği fazlasıyla vardır. İnternetten gebze evden eve nakliyat firması araştırırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus var. Özellikle büyük semtlerin dışındaki farklı semtlerde internetten araştırma yaparken karşılaşacağımız firmaların geneli o semtin firması olmamaktadır. Gebze evden eve nakliyat yazınca ilk 50 firma arasından sadece 3 firma Gebze’li evden eve nakliye firmasıdır.

gebze-evden-eve
1-İnternetten evden eve nakliyat firması araştırırken bu bilgilere dikkat etmelisiniz!
2 Nakliyat şirketinin internet sayfasında sabit telefon numaraları ve açık adresin olmasına dikkat edin.
3 Nakliye firmasının sayfadaki araç resimlerinde ki logoların gerçek olup olmadığına özen gösteriniz.
4 K-3 yetki belgesi olan firmaları tercih etmelisiniz. K-3 belgelerinin yazılarının okunaklı olmasına önem verin.
5 Konum olarak size en yakın firmaları tercih edin. Böylece şirketin yetkilisi ile yüz yüze muhatap olabilirsiniz.
6 Kurumsal bir firma olduklarını öne süre firmaların adlarını Türkiye Sicil Gazetesine yazıp doğrulama gerçekleştirebilirsiniz.

Gebze evden eve nakliyat esasları

Gebze Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Hususlar;
Evden eve nakliyatta taşınırken dikkat etmeniz gereken 6 aşama vardır. Bu adımlar şöyledir: Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Kurumsal Firma Tercih etmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların Ambalajlanmasıdır.Bu adımlar dikkatli ve bilinçli olarak yapılması taşınma maliyetlerini ve taşınma esnasındaki sorunları azaltacaktır.
Taşınma Planı: Taşınmaya hazırlanmanın ilk aşaması planlamayla başlamaktadır. . Taşınmaya en az 3 hafta önceden hazırlık yapılmalı ve nakliye hizmeti bitene kadar tüm adımlar seçilmelidir.. Yeni ev ne zaman tutulacak, Nakliye firması hangi tarihte kararlaştırılacak gibi önemli adımların ne zaman yapılacağı belirlenmelidir . Taşınma planı sizi olabilecek gecikmeler ve ertelemeler sonucunda aksilik ve fazla maliyetlerden bertaraf edecektir .

evden-eve-nakliyat-gebze2
Eşya Listesi Hazırlama: Taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi belirleyin. . Kolilere yerleştirilecek eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız için eşya listeleri yapınız. . Hazırlayacağınız kolileri numaralandırma yapın ve eşya listesine ekleyin. Taşınma sona erdikten sonra eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit edebilirsiniz.. Hazırladığınız eşya listesini anlaştığınız firma ile yaptığınız sözleşmeye ekleyerek olası eksik eşyalarınızı evden eve nakliyat firmasından talep ve ispatlamanız kolaylaşacaktır.
Gebze Evden Eve Nakliyat Firması Tercik Etmek: Evden eve nakliyatın en önemli adımı ise nakliye firmasına karar verme aşamasıdır. Firmaları kararlaştırırken tek tercihiniz evden eve nakliyat ücreti olmasın. Tercih edeceğiniz nakliye firmasına karar verirken arama motorlarında ilk sıralarda bulunan bir sürü evden eve nakliye firmasının sadece komisyonculuk yaptıklarını ve sizinle anlaşmaya vardıktan sonra en iyi fiyatı veren firmayı taşınma günü kapınıza göndereceğini unutmamalısınız. Gebze evden eve nakliyat firması seçerken şu hususlara dikkat ediniz .
1. Firmanın internet sitesinde araç resimlerinin olmasına önem veriniz ve araç üzerindeki yazıların gerçek olduğundan tam olarak emin olun.
2. Firma iletişim sayfasında firma ile ilgili yeterli bilgi olmasına özen gösterin. Sabit telefon numarası, iş yeri adresi,, firma yetkilisinin ad soyadı gibi
3. Firmanın sizin bulunduğunuz semtin firması olmasına özen gösterin.
4. Firmanın yetki belgelerine göz atın ve yetki belgesinde yazılı ünvanı Türkiye Sicil Gazetesinde araştırın.
Evden Eve Nakliyat Firma Sözleşmesi: Kararlaştırdığınız evden eve nakliye firması ile mutlaka nakliyat sözleşme yapın ve sözleşmede beğenmediğiniz maddeleri değiştirme talebinde bulunun. Tüm eşyalarınızı emanet ettiğinizi unutmayın ve sözleşmeyi es geçemeyin.
Evden Eve Nakliyat Sigortası: Evden eve nakliyat firmalarının sigortalı nakliyat dedikleri sigorta Tam Ziya sigortasıdır. Bu sigortanın kapsadığı alan sadece olası kaza durumunda tüm malınızın araç ile beraber ziyanını kapsamaktadır. . Kırık ve çizikler sigorta kapsamında değildir.
Eşyaların Ambalajlanması: Eşyaların ambalajlanması da göz önünde bulundurmanız gereken en önemli husustur. Ambalajlanmasını sizin yaptığınız eşyaların paketleme hatası sonucunda zarar görmesi durumunda firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu sebeple ufak tefek eşyalarınızı kendiniz paketleyebilir ancak beyaz eşya ve mobilyaların paketlemesini firmanın yapmasını talep edin.
Ambalajlamanın en önemli aşamalarında biri de paketlenen eşyaların ve kolilerin adlandırılmasıdır. Uyarı yazıları nakliye taşımasını gerçekleştiren arkadaşları o eşya ya nasıl davranmaları gerektiği ile ilgili çok önemli bilgiler verir. Eşyanın taşınma ve kamyonda istiflenmesinde uyarı yazıları çok önemli bir rol oynar. Bu hususu göz ardı etmeyin.

Gebze ev eşyası depolama

Gebze ev eşyası depolama ve gebze evden eve nakliyat ikisi beraber var olan iki farklı iş kolu, farklı sebepler ile eşyanızı belli bir süre özel depolamanız gerektiğinde ev eşyanızı depoya taşıyacak ve tekrar depodan evinize getirecek olan firmamız bu ihtiyacınız karşılamak için elinden gelen hizmeti sunmaktadır. Gebzede ev eşyası depolama hizmetine neden ihtiyaç duyarız :
gebze-ev-esyasi-depolama
Başka bir vilayette belli bir süre çalışmaya gittiğinizde tüm eşyanızı yanınızda götürüp tekrar geri getirmek oldukça masraflı ve zor bir iştir. Bu notkada uygulanacak strateji çalışma süresince eşyanızı bir depoda koymaktır. Çünkü tüm ev eşyanızı ₺ iki elli – üç yüz elli arasında değişen fiyatlarla depolayabilirsiniz. Bir evin aylık kirası ile kıyasladığınız zaman gayet uygun bir fiyatta eşyalarınızı saklayabilirsiniz.
Çalışmak nedeniyle yurtdışına gittiniz bir kaç ay çalışacaksanız gebze ev eşyası depolama hizmetini size tavsiye ederiz.
Gebze evden eve nakliye esnasında hesaba katmadığımız şartlar ile karşılaşıp yeni eve eşyayı taşımaktan vazgeçebiliyoruz. Bu nedenler yeni evi size uygun olmaması olabildiği gibi tadilatın uzaması gibi nakliyeyi aksatan nedenlerde olabiliyor.
Yeni geldiğiniz eviniz bir öncekinden daha dar ve birçok eşyanız yeni evinizde yer yoksa eğer eşya depolama hizmeti ile eşyalarınız istediğiniz süre boyunca saklayabilirsiniz.