Aylık arşivler: Ekim 2015

Ev Eşyalarınızı İçin Uygun Bir Depo Mu Arıyorsunuz?

Hisaroğlu ev eşyası depolama şirketi olarak, hizmet verdiğimiz ilk günden bu yana 22 yıl geçmiş bulunmakta. Şirketimizin misyon yapısı gereği, ihtiyaçlarınıza makul çözüm üretecek bir alt yapıya ait olduğu için, ev eşyası depolama hizmeti, ofis depolama, evden eve nakliyat hizmeti gibi pek çok konuda, ellimizden gelenin en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Saygıdeğer müşterilerimiz için bir ön planlama yaparak, Kocaeli ve İstanbulun neresi olursa olsun eşyaları paketliyor, gideceği şehre kadar götürüyoruz. İşte burada uzman kadromuz devreye giriyor. İhtiyacınız olan evden eve nakliyat hizmetini ve depolama hizmetini verimli şekilde organize ederken, fiyatları da optimum olarak ayarlıyoruz. Sizin için gereken tüm alt yapıyı sağlamak, bize mutluluk ve güven veriyor.

depolama-hizmeti
Kaliteli hizmet eşittir müşteri memnuniyet
Kocaeli ve İstanbul içinde hemen hemen her ilçe için ev eşyası depolama hizmeti vermekteyiz. Firma olarak mesafeler bizim için önem arzetmemektedir. Biz, doğrudan müşterilerimizin ulaşabileceği ve istediği zaman kontrol edeceği bir depo oluşturuyoruz ve dolayısı ile şehrin her yerinden eşya kabul ediyoruz. Uygun ücret, düzenli ve esnek çözümler için sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hisaroğlu eşya depolama şirketi olarak gerek duyulan olan her türlü bilgiyi ve hizmeti size sunmaktan mutluluk duyacağımızı söylemek istiyoruz.

Facia Şeklini Almış Nakliyat Arama Sonuçları

facia-seklini-almis-nakliyat-arama-sonuclariEğer bu web siteye ulaşmış, bu makaleyi okuyorsanız Google’da gebze evden eve nakliyat veya gebze nakliyat ile rastgele bir anahtar kelime ile yapılan aramalar  tam anlamıyla bir rezalet şeklinde sonuçlanıyor çünkü çok iyi bilidiğiniz gibi Google’da bir robottur neticesinde. Hatta  arama yaptığınızda karşınıza çıkan hiç bir şirketin gerçek web sitesine erişemezsiniz ve eriştiğiniz  sayfalarda karşınıza çıkan şirketlere güvenemezsiniz. Bu konuda kesinlikle haklısınız çünkü güvenmek saflık olur.

 

Kendilerini bir şey olduklarını zanneden kişilerin yaptıkları da işin gülünç bir yanını oluşturmaktadır ; bedava blog servisleriyle (blogger.com, wordpress.com vb.) web sitesi yaptığını ve Google’da ilk sayfada çıkacağını sanan, seo uzmanıyım, webmasterım diye kendini tanıtan kişilere, Şems-i Tebrizi’nin şu sözünü hatırlatmak isterim ;  Ey İbrahimoğlu ne diye böbürlenip büyükleniyorsun. Doğumun bir damla su, ölümün bir avuç toprak değil mi? Malesef bu kendini bilmez aymaz insanların oluşturduğu web sitelerde tamamen kopyala içerikten meydana gelmiş bulunmaktadır. Utanmaları olmayan bu insanlar bu yazıyı bile kopyala-yapıştır yapabilir heran bu yüzden kendilerine söyleyecek bir laf bulamıyorum ama şunuda çok iyi biliyorum;  Hak gelince batıl zail olur.  Onların bu yaptıklarını hesabını önce Allah’a  sonra da Google çok fena bir şekilde ödeyecekler. Bu aymazlar şunu çok iyi bilsinler ki  Google onların yaptığı bu hareketi anlamakta ve sitelerini cezalandırmaktadır.

Sonuç olarak Sen ağa, ben ağa; bu ineği kim sağa? Mantığı ile bu iş yürümez kardeşim gebze evden eve nakliyat anahtar kelimesi kimsenin babasının malı değil üretmekten korkma sende yapabilirsin unutma hazıra dağ dayanmaz çevre kirliliği yapma üretken ol.