Aylık arşivler: Ağustos 2015

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Nakliyesi günümüzde taşımacılık alanında  öne çıkan  bir nakliye türüdür. Gebze Evden Eve Taşımacılık  bütün Kocaelinde siz kıymetli  müşterilerimize profesyonel elemanlarımız ve vasıtalarımızla  ile itimatlı bir nakliye görevi yerine getirmektedir. Tecrübeli  elemanlarımız gerekli donanımlarımızı kullanarak eşyalarınıza maddi zarar vermeden kolay bir taşıma hizmeti veriyor. Eşyalarınızda asla zarar oluşturmadan özenle varılması  gerekilen yeni yerlerine ulaştırılıyor. Eşyalarınız yeni yerlerine  uzman elemanlarımızca özenle ulaştırılıyor.

parca-esya-nakliyesi

Nakliye işleminde müşteri memnuniyetini gerçekleştirmenin yöntemi sağlıklı bir iletişimden geçmektedir. Bizler Gebze Parça Eşya Nakliye olarak sizlerle sağlıklı ve verimli bir iletişim geçiyoruz. Sizlere hususi, olarak ekspertiz personellerimizden birini gönderiyoruz. Ekspertiz personelimiz sizlerle iletişime geçiyor ve eşyanızı kontrol etmek amacıyla evinize misafir oluyor. Eşyalarınız kontrol edildikten sonra eşyalarınızı alabilecek kapasitede sizlere bir araç gönderiyoruz. Ardından eşyanızın nakliyesinin yapılacağı gün ve saat tespit ediliyor ve gerekli olan nakliye sözleşmesi yapılıyor. Gebze Taşımacılık olarak eşyalarınızı, mobilyalarınızı asla hasar görmeyecek bir şekilde, hiçbir  kırık veya çizik meydana gelmeden yeni yerlerine  taşıyoruz. Eşyalarınız yeni yerlerine taşındığı zaman ekipmanımız tarafından büyük bir özenle montesi ve kurulumları yapılıyor. Montesi yapılan eşyalarınız sonrasında sizlere özenle teslim ediliyor.

 

Gebze Taşımacılık olarak 20 seneyi geçen iş deneyimlerimiz ile sizlere özenli bir hizmet vermeyi, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ve bu sektörde kalıcı bir iz bırakmayı amaç edindik. Siz kıymetli müşterilerimizin katkısı ile geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecek yıllarda da hizmet vereceğimize inanıyoruz.Sizlere verdiğimiz  bu hizmetten faydalanmak amacıyla tek yapmanız gereken web sitemizin iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarımızdan bizleri aramanız. Telefonun diğer ucunda müşteri temsilcimiz size en kaliteli hizmeti verebilmemiz için 7/24 beklemektedir.