Aylık arşivler: Temmuz 2015

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatı Hesaplama

Fiyat Nasıl Hesaplanıyor?

Nereden nereye taşınırsanız taşının. Eşyalarınızın yoğunluğu ne olursa olsun. Ofluoğlu Nakliyatı gönül rahatlığıyla arayarak evden eve nakliyat fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ofluoğlu Nakliyat fiyat belirleme ilkesi kesinlikle yapılacak olan taşımanın kalitesini düşürmeden, en iyi hizmeti sunabilme amaçlıdır.

Sizler için hem uygun nakliyat fiyatları çözüm ve çıkarmayı amaçlıyoruz hem de en iyi hizmeti sunabilmeyi amaçlıyoruz.

Fiyat belirlenirken:

* Eşyalarınızın Yoğunlğu

* Taşınacağınız kat oranları (Kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağınız)

* Eşyaların hassasiyeti ve evinizde artıdan bulunan eşyalar ( Piyano ve Antika Eşyalar)

* Taşınacağınız mesafe

* Asansör kullanımı ve dışarıdan asansör kurulumu gerektirecek durumlar

* Sigorta bedeli ( eşyalarınızın sigortalı olarak taşınmasında eşyaların sigorta bedeli)

Yukarıda saydığımız etkenlerle birlikte farklı farklı bir çok şey bizden fiyat alırken durumu etkilemektedir.

Diğer firmalardan fiyat alırken karşılaştırılacak durumlar nelerdir?

* Kullanılacak olan ambalajlama ve paketleme malzemelerinin özellikleri ve hijyenik olmaları

* Çalışan personelin işinin ehli olması ve firmada sigortalı çalışan olması

* Yapılacak olan sigortanın geçerliliği

Müşteriler, gebze evden eve nakliyat fiyatlarının genel olarak çok değişken olmasından yakınırlar. Esasında gebze evden eve nakliyat fiyatlarındaki bu farklılık taşıyıcı şirketin karşılıklı olarak iş planlaması yapması ile yapmaması noktasında değişiyor.

Gebzede evden eve nakliyat

Nakliyat sektörü kamoyunun ortak ihtiyaçlarından ortaya çıkmıştır. Firma olarak gebze evden eve nakliyat bölgesinde bu ihtiyacı en iyi şekilde hizmet etmektir. Şirketimizin kuruluşundan bu yanan misyonunu bu şekilde belirlemiştir.
gebzedenakliyat
Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini en üst planda tutarak, senelerin şirketimize kattığı deneyim ve tecrübelerle birlikte müşterilerimize kaliteli bir nakliyat hizmeti sunmayı gayemizdir ve bu gayemiz doğrultusunda da vermiş olduğumuz hizmetleri gerçekleştiriyoruz.Müşterilerimizin isteklerini her zaman üst seviyede tutabilmek için uzman personellerimiz ile birlikte uzman bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.Eşyalarınızı en kısa zamanda, hiçbir zarar görmeden yeni adreslerine ulaştırır. Şirketimiz, müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışan bir firmadır.Sizlerin memnuniyetini sağlayabilmek gayesiyle bütün gücümüzle titiz ve dikkatli bir şekilde çalışmalarını sürdürür.

Gebzede evden eve nakliyat amacıyla kurulan şirketimiz plan doğrultusunda bir nakliye düzeni içerisinde müşterilerimize güvenli bir taşıma hizmeti sunuyor.Sizlere hususi olarak ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile müşterilerimiz için detaylı ve uygun bir taşıma planı yapıyoruz. Ekiplerimiz sizlerle birlikte bir nakliyat planı belirliyor ve ardından nakliye işlemine geçiyoruz.

Hereke Evden Eve Nakliyat

Ofluoğlu Nakliyat olarak eşyalarınızı güzelce paketleyerek ve beyaz eşyalarınızı başta çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi söküldüğünde bağlantısı dikkat isteyen beyaz eşyalarınız için usta çağırmanıza gerek kalmadan uzman ekip arkadaşlarımız nakliye sonrasında montajını yapılır.
Kocaeli – Hereke evden eve nakliyat işlerinde kaliteyi hizmeti bizimle tercih edip işinizi asla şansa bırakmadığınız için siz kıymetli müşterilerimize teşekkür ederiz.
herekenakliyat
Hereke Evden Eve Nakliyat ile son model araçlarımızın bize sağladığı tüm olanaklardan faydalanarak kullandığımız üstün paketleme teknikleri sayesinde eşyalarınız uzman ekibimizle ve güvenle dilediğiniz adrese ulaştırılacaktır. Aynı zamanda depolama hizmeti veren firmamız ihtiyaç duyduğunuz takdirde eşyalarınızı özel depolarımızda muhafaza etmek suretiyle güvenilir bir hizmet vermektedir.

Ofluoğlu Evden Eve Nakliyat, kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli kadrosuyla müşterilerimize güvenli ve tam zamanında bir nakliyat hizmeti vermektedir. Hizmetlerimiz Kocaeli’nden bütün ilçelere de nakliyat hizmeti sunulmaktadır.
Hereke evden eve nakliyat firmaları arasında lider konumda bir firma olan Ofluoğlu Nakliyat her türlü garantiyi sunmakta ve eşyalarınızı muhtemel risklere karşı sigortalamaktadır.

Gölcük Evden Eve Nakliyat

evden-eve-nakliyat-golcukOfluoğlu Nakliyat; Uzman kadrosu ile de-monte edilmesi gereken eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde söküp dikkatli bir şekilde paketler, nakliyeye hazır hale gelen eşyaların titiz bir şekilde nakliyesini yaparız.
Gitmesi gereken yeni adresete düzenli bir şekilde kurulumunu yapar. Kullanıma hazır hale getirir.Mobiya montajı uzmanlık ve tecrübe isteyen bir işdir. 22 yıllık tecrübeye sahip olan Ofluoğlu Nakliyat montaj ekibi bu konuda gerekli olan dikkati ve çabayı göstererek eşyalarınızın montaj ve de montaj işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirir.
Kocaeli’nin birçok ilçesinde nakliyat hizmeti sunan firmamız uzman ekibi taşıma esnasında yapılması gereken her şeyi belli bir plan dahilinde eşyaları doğru bir şekilde söker uygun malzemeler ile ambalajlar düzenli ve dikkatli bir şekilde nakliyesini ve montesini yapar. Ofluoğlu evden eve nakliyat firmamız gölcük evden eve nakliyat sektöründe senelerdir alışılmışagelen kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyatlı çalışması ile hizmetinizde olmaya devam ediyor.

Dilovası Evden Eve Nakliyat

Kocaeli taşımacılık firması olarak Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında olmanın onurunu yaşıyoruz. Dilovası Evden Eve Nakliyat’ta senelerdir yaptığımız iş ve tecrübemiz sayesinde dilovası ilçesinde kaliteli bir şekilde nakliye hizmeti vermekteyiz. Semtimize nakliye veya semtimizden başka bir semte taşınacak olan büyük kolaylık ve uygunluk sağlayan Dilovası Nakliyat sektörde adını duyurmuş büyük bir şirkettir.
asansorlu (1)

Uzman tecrübeli elemanlarımız sayesinde senelerdir hizmetinizdeyiz. Taşıma öncesinde siz kıymetli müşterilerimiz evlerini nakliyat yapılmadan önce eşyaların zarar görmeden taşınması için öncelikle eksper göndermekteyiz. Gönderdiğimiz elemanlar taşınacak olan ev eşyaların yerinde tespit ederek sizlere gerekli programları yapmaktadır. Ofluoğlu nakliyat olarak eşyalarınız her zaman firmamız için kıymetlidir.

Körfez Evden Eve Nakliyat

Ofluoğlu Evden Eve Nakliyat şirketi olarak Kocaeli merkezli olup izmit, gebze ve körfez başta olmak üzere evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şubelerimiz arasında körfez de bulunmaktadır. Körfez evden eve nakliyat firmaları arasında kendini kanıtlamış olan Ofluoğlu Nakliyat her zaman kaliteyi hedeflemiştir. Hızla gelişen ve büyüyen bir ilçe olan Körfez’de her geçen gün nufus hız artmakta buna dolayı olarak ta taşınmalar çoğalmaktadır. Ofluoğlu Körfez evden eve nakliyat olarak bu talebe kayıtsız kalamıyor ve Körfez’deki faaliyetlerimizi her geçen gün arttırıyoruz.
evden-eve-nakliyat
Körfez evden eve nakliyat sektöründe özel yeri olan bir ilçedir. Sürekli hızlı büyümesi bunda en önemli pay sahibi olan faktördür. Evden eve nakliyat şirketlerinin sürekli artması sektörün kalitesini düşürüyor olsa da Ofluoğlu Nakliyat gibi köklü firmalar kaliteyi en üst seviyede tutmaya çalışıyor.

Başiskele Evden Eve Nakliyat

Ofluoğlu nakliyat ile eşyalarınız en sağlıklı ve en düzgün şekilde nakliyesi gerçekleşmektedir.Ev taşımacılığının yanı sıra ofis, büro, fabrika yükü nakliyatı gibi birçok sektörde taşımacılık yapılmaktadır. Eşyalarınıza uygun son teknoloji ürünü olan araçlar ve büro, ofis, fabrika eşyalarınız geniş araçlarımızla taşınmaktadır. Şirketimiz müşterilerimiz tarafından referans gösterilerek geniş bir insan ağına ulaşmış durumdadır.

basiskele-nakliyat
Tecrübeli ve neşeli çalışanlarımızla nakliyat şirketimiz 24 saat taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Şirketimiz hem bütün Kocaeliye hem de başiskele evden eve nakliyat hizmet vermektedir. Bütün eşyalar sigortalı bir şekilde taşınmaktadır.
Nakliyat işlemi vuku bulmadan önce expertizimiz eşyalarınızın nasıl taşınacağı doğrultusunda bir plan yapmaktadır. Tasarlanan bu plan uzman elemanlarımıza teslim edilmektedir. Sonuç olarak eşyalarınız kaliteli bir ortamda paketlenerek uzman elemanlar tarafında taşımaktadır. Eşyalarınız aracımıza belirli bir düzene göre istiflenmektedir.

Değirmendere evden eve nakliyat

Kocaeli’nin bütün ilçelerinde olduğu gibi Değirmendere’de ve çevresinde evden eve nakliyat, nakliye, lojistik, kargo ve ev eşyası depolama sektörlerinde deneyimli personelimiz ve son teknoloji ürünü araç ve ekipmanlar ile kaliteli, güvenli ve müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyatlarla eşya nakliye hizmetleri vermekteyiz.
gebzenakliyat
Kocaeli şehiriçi nakliyat hizmeti almak isteyen bir müşteri 23 yıllık bir geçmişe sahip Ofluoğlu Nakliyat şiketinden sormadan taşımacılık yapmıyor, Ofluoğlu nakliyat Değirmendere evden eve nakliyat firmaları hizmetinde günümüz onlarca araç personeli ile hizmet sunuyor bu araçlarımız hepsi günümüz teknolojisine uygun araçlar olup çalışan personelimiz tecrübeli elemanlardan oluşuyor.

Şehirlerarası evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda verdiği güvenli ve kaliteli hizmetlerden dolayı müşterilerinin yakın zamanda güvenini ve beğenisini almış olan Ofluoğlu Nakliyat sektöründe lider kuruluş olarak 20 yılı yakın bir süredir. Gebze evden eve nakliyat ve nakliye hizmetlerinizde siz kıymetli müşterilerine hizmet sunmakta tecrübenin getirdiği deneyimli elemanları ve personellerine vermiş olduğu eğitimler sayesindede kaliteyi siz müşterilerinin ayağına getirmekteyiz.
Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve sigortalı hizmeti güvenli olarak sunmaktadır. Bünyesinde her zaman hazır bulunan deneyimli personelinde, tecrübeli şoför, marangoz, tesisatçı gibi elemanlarda bulunur. Her zaman ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.