Aylık arşivler: Mayıs 2015

Gebze evden eve nakliyat fiyatları

nakliyat-hizmetŞirketimiz kocaeli gebze bölgesinde evden eve nakliyat ve nakliye hizmeti vermektedir. Nakliyat şirketimizin merkezi kocaeli olmakla beraber gebze ve izmit bölgelerinde evden eve nakliyat hizetleri vermektedir.
Firmamızın web sayfasına girerek müşteri hizmetlerimizle ile irtibata geçebilir veya nakliye hizmeti almak istediğniz belirleyerek evden eve nakliyat talebinde bulunabilirsiniz. Ofluoğlu nakliyat, paketlemede kaliteli malzemelerini kullanmaktadır.Bütün cam eşyaları ile değerli porselenler öncelikle hasarları karşı koruyacak kaliteye sahip ambalajlarla sarılmakta ve daha sonra koli kartonlara konulur.
Az miktardaki veya parça eşyalarınız için Ofluoğlu nakliyat sizlere uygun ekonomik çözümler sunuyor. Az miktardaki, parça eşyalarınızı ekonomik olarak taşımak için orta boy araçlarımız mevcuttur.

Çayırova evden eve nakliyat

evden-eve-tasimacilik-asansorluOfluğlu nakliyat genç ve tecrübeli eleman yapısıyla nakliyat dünyasında gösterdiği başarılı hizmetlerle eşya taşıma, çayırova evden eve nakliyat ve eşya depolama işinde ne kadar başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Sundukları hizmette profosyonel çözümlerle yaklaşan ve uygulayan Ofluoğlu nakliyat müşteri memnuniyetini hizmette kalitesi, senelerin verdiği tecrübesiyle ve sizlerin güvenini kazanmıştır. Ofluoğlu nakliyat olarak herhangi bir sebebden dolayı eşyalarınızın paketlenerek / ambalajlanarak depolanması gerektiğinde OFLUOĞLU NAKLİYAT depolama ihtiyacınızı da karşılayacaktır. Öncelikle Ofluoğlu nakliyatı aradığınızda iş yeriniz ve ev eşyalarınızı müsait olduğunuz zaman ücretsiz ekspertizimiz sizlere ziyaret ederek eşya tesbitini en doğru şekilde yaparak araçın secimiyle işe başlanılır sonrasında eşyalarınızın paketlenmesi yapılıp eşyalarınız büyük bir dikkatle taşınarak gidilen yerde de kurulumları, montajlaması tecrübeli ekipler tarafından yapılarak yeni mekanınız sizlere teslimi yapılır.

Gebze evden eve nakliyat firmaları

logoGebze evden eve nakliyat hizmetinde müşterinin en baştan almasın gerek önlem düşük fiyat verip niteliksiz hizmet veren şirketler karşı duyarlı ve dikkatli olmalıdır. Çünkü nakliyat dünyasında arz – talep olayına bağlı olarak her geçen gün nakliyat firmalarını sayısı katlanarak artmakta, bu durumda beraberinde kalitesiz hizmeti ve haksız rekabeti getirdiği bugün gebze bölgesinde birçok korsan nakliyat firmasına rastlamak mümkündür. Özellikle kanunsuz K2, K3 belgelerine sahip olmayan, deneyimden yoksun acemi personel ağı ile her hizmet sonrası müşterilerde nakliyat firmaları hakkında olumsuz düşüncelere sürükleye firmlar mevcuttur. Bu yüzden malesef evden eve nakliyat denilince çoğu müşterinin zihninde olumsuz yargılar oluşmaktadır.

Gebze Evden Eve Nakliyat Firmaları hakkında müşterielrimizi bu konuda bilgilendirme adına gerek sanal alemde, gerekse basın ve sosyal medya yolu(fecabook, twitter) ile birçok ayrıntılı yazılar, bildiriler ve haberler yaptık, bizleri takip eden çoğu müşterimizin en geniş şekilde bilgilenmesine vesile olmanın verdiği gurur, sektörün gelişmesinde üzerimize düşen rol oynamanın mutluluğu içindeyiz.

Gebze evden eve nakliyat depolama

OFLUOĞLU Nakliyat olarak gebze evden eve nakliyat hizmetlerimizde gösterdiğimiz başarılarımızı nedeniyle müşterilerimiz taşımacılık hizmeti konusunda bir çok talepte bulunmasına vesile olmuş, ahlaklı ve prensipli nakliyat hizmetini prensip edinen firmamızın gelen müşteri taleplere anında karşılık vermesi ve hizmet kalitesini koruması adına müşterinin ihtihyacı karşılanmasını adına gebze evden eve nakliyatın yanı sıra depolama hizmeti de verilmeye başlanmıştır.
Gebze evden eve nakliyat depolama, eşya depolama olarak hizmet alanımıza eklemiş bulunmaktayız. Depolama hizmetlerinin gebze evden eve nakliyatta ki başarımızı eksik kalmamak adına en iyi şekilde verilmesi hedef alarak depolama hizmeti sunmaktayız. Diğer depoalama hizmeti vermeye çalışan taşımacılık şirketleri gibi bina içinde tutulan eski dairelerde değil özel olarak depolama hizmeti için inşa edilmiş bina ve hangar hizmet vermekteyiz.